Reklama

We Wszystkich Świętych komunikacją miejską pojedziemy za darmo!

Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w dniu 1 listopada br., a także ustalenia specjalnej linii autobusowej ułatwiającej dojazd do wszystkich cmentarzy na terenie Łomży we Wszystkich Świętych.

1 listopada bieżącego roku wszyscy pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z każdej linii MPK. Ponadto Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży przygotowało się na wzmożony ruch w okolicach cmentarzy i uruchamia dodatkową linię, która połączy wszystkie cmentarze na terenie miasta Łomża.

Takie rozwiązanie ma na celu zmniejszenie zatłoczenia w obrębie cmentarzy, ułatwiając tym samym dotarcie na groby bliskich. 

Szczegóły kursowania specjalnej linii autobusowej podamy już wkrótce.

 

Źródło: BIP Urzędu Miejskiego w Łomży Aktualizacja: 21/10/2024 09:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości