Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w dniu 1 listopada br., a także ustalenia specjalnej linii autobusowej ułatwiającej dojazd do wszystkich cmentarzy na terenie Łomży we Wszystkich Świętych.
1 listopada bieżącego roku wszyscy pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z każdej linii MPK. Ponadto Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży przygotowało się na wzmożony ruch w okolicach cmentarzy i uruchamia dodatkową linię, która połączy wszystkie cmentarze na terenie miasta Łomża.
Takie rozwiązanie ma na celu zmniejszenie zatłoczenia w obrębie cmentarzy, ułatwiając tym samym dotarcie na groby bliskich.
Szczegóły kursowania specjalnej linii autobusowej podamy już wkrótce.