Członkowie i sympatycy Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków "Podwodny Jeleń" postanowili posprzątać słynną "Alabamę" w okolicach Jednaczewa.
Sobotnia akcja zakończyła się zebraniem co najmniej kilkunastu worków pełnych śmieci. To jednak tylko część odpadów znajdujących się w tej okolicy. Członkowie i sympatycy "Podwodnego Jelenia" zapowiadają, że wrócą tam jeszcze jesienią lub wczesną wiosną, gdy natura pozwoli zajrzeć głębiej i odnaleźć to, czego w ostatnią sobotę wyjąć się nie dało.
Uczestnicy akcji mają nadzieję, że osoby młodsze i starsze, wędkarze oraz plażowicze będą od tej pory zabierać z powrotem rożne fanty, które przynieśli ze sobą na plażę
Podziękowania dla Gminy Piątnica za wsparcie działań klubu - przekazuje Adam Siwek.
fot. nadesłane