Reklama

Wiktoria Wiśniewska zdobywa tytuł Miss Golden Girl w Tiranie [FOTO]

13/11/2020 07:39

19-latka z Grajewa zdobyła tytuł Miss Golden Girl podczas wczorajszej gali The Miss Globe 2020. Wiktoria przywiezie do Polski pamiątkową szarfę, prezenty oraz przepiękny diadem.- Była to kolejna świetna przygoda, którą miałam okazję przeżyć w zupełnie innym państwie. Dałam z siebie 100 procent - mówi.

42 kandydatki z całego świata zaprezentowały się w czterech odsłonach: kostiumach narodowych (kostium Wiktorii został udostępniony przez  Grajewskie Centrum Kultury), strojach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych (piękną suknię dla  reprezentantki naszego Kraju przygotowała projektantka Ela Piorun).

Przygoda z konkursem The Miss Globe trwała dwa tygodnie. Podczas zgrupowania Wiktoria miała okazję poznać kulturę 
Albanii oraz nawiązać kolejne nowe przyjaźnie. Do Polski wraca 15  listopada.

Reklama

Wiktoria Wiśniewska ma 19 lat i pochodzi z Grajewa. Jest absolwentką II  Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika. Teraz  studiuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. W 2018 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. W 2019 dostała się do TOP10 Miss  Tourism Metropolitan International w Kambodży.

- Jesteśmy ogromnie dumni z Wiktorii. To już kolejny konkurs międzynarodowy oraz kolejny sukces młodziutkiej Miss. Szczęśliwi i usatysfakcjonowani czekamy na powrót Wiktorii do Polski - przekazuje społeczność konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej - Wyjazd Wiktorii do Albanii był możliwy dzięki wsparciu, jakiego  konkursowi Miss Ziemi Łomżyńskiej od wielu lat udziela Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, a także dzięki Burmistrzowi Grajewa, Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych

Reklama

Źródło: nadesłane/mylomza, fot. The Miss Globe YT 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości