19-latka z Grajewa zdobyła tytuł Miss Golden Girl podczas wczorajszej gali The Miss Globe 2020. Wiktoria przywiezie do Polski pamiątkową szarfę, prezenty oraz przepiękny diadem.- Była to kolejna świetna przygoda, którą miałam okazję przeżyć w zupełnie innym państwie. Dałam z siebie 100 procent - mówi.
42 kandydatki z całego świata zaprezentowały się w czterech odsłonach: kostiumach narodowych (kostium Wiktorii został udostępniony przez Grajewskie Centrum Kultury), strojach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych (piękną suknię dla reprezentantki naszego Kraju przygotowała projektantka Ela Piorun).
Przygoda z konkursem The Miss Globe trwała dwa tygodnie. Podczas zgrupowania Wiktoria miała okazję poznać kulturę
Albanii oraz nawiązać kolejne nowe przyjaźnie. Do Polski wraca 15 listopada.
Wiktoria Wiśniewska ma 19 lat i pochodzi z Grajewa. Jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika. Teraz studiuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. W 2018 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. W 2019 dostała się do TOP10 Miss Tourism Metropolitan International w Kambodży.
- Jesteśmy ogromnie dumni z Wiktorii. To już kolejny konkurs międzynarodowy oraz kolejny sukces młodziutkiej Miss. Szczęśliwi i usatysfakcjonowani czekamy na powrót Wiktorii do Polski - przekazuje społeczność konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej - Wyjazd Wiktorii do Albanii był możliwy dzięki wsparciu, jakiego konkursowi Miss Ziemi Łomżyńskiej od wielu lat udziela Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, a także dzięki Burmistrzowi Grajewa, Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych
Reklama
Źródło: nadesłane/mylomza, fot. The Miss Globe YT