Już w najbliższą środę (4 października) w Hali Kultury o godz. 18 odbędzie się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami miasta Łomży i całego powiatu łomżyńskiego.
Szanowni Państwo!
Polska jest jedna i zmienia się na lepsze dzięki inwestycjom realizowanym przez rząd PiS!
Porozmawiajmy o tym, jak buduje się nasza wspólna #bezpiecznaprzyszłośćPolaków !
Zapraszam na otwarte spotkanie w Łomży, w środę 4 października o godzinie 18:00 w Hali Kultury przy ul. Stary Rynek 6!
Do zobaczenia!
Materiał sfinansowany ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość.
art. sponsorowany