Reklama

Włamanie w Nowogrodzie. Złodziej ukradł cztery piwa i drabinę

14/06/2022 10:03

Cztery piwa i drabinę ukradł złodziej, który włamał się do jednego z domków letniskowych w Nowogrodzie. Do sprawy zatrzymany został 39-latek. Dwa skradzione piwa zdążył już wypić.

Zgłoszenie dotyczące zdarzenia łomżyńscy policjanci otrzymali w niedzielę, po 19.

- Jeszcze tego samego dnia, podczas sprawdzania terenu ogrodów działkowych, Nona podjęła trop. Owczarek już po niespełna 40 minutach doprowadził przewodnika na jedną z pobliskich posesji, gdzie znaleziono część skradzionego piwa i drabinę - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

W ręce policji szybko wpadł podejrzany o włamanie. 39-latek został zatrzymany w jego domu.

- Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W rozmowie z policjantami podejrzany powiedział, że dwa skradzione piwa już wypił.

Reklama

39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Policja podaje, że grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.    

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości