Cztery piwa i drabinę ukradł złodziej, który włamał się do jednego z domków letniskowych w Nowogrodzie. Do sprawy zatrzymany został 39-latek. Dwa skradzione piwa zdążył już wypić.
Zgłoszenie dotyczące zdarzenia łomżyńscy policjanci otrzymali w niedzielę, po 19.
- Jeszcze tego samego dnia, podczas sprawdzania terenu ogrodów działkowych, Nona podjęła trop. Owczarek już po niespełna 40 minutach doprowadził przewodnika na jedną z pobliskich posesji, gdzie znaleziono część skradzionego piwa i drabinę - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
W ręce policji szybko wpadł podejrzany o włamanie. 39-latek został zatrzymany w jego domu.
- Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W rozmowie z policjantami podejrzany powiedział, że dwa skradzione piwa już wypił.
Reklama
39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Policja podaje, że grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.