Reklama

WOPR rozpoczyna (trudny) sezon na Narwi [VIDEO i FOTO]

27/04/2019 18:38

Zwodowaniem łodzi patrolowej łomżyńskie Wodne Ochotnicze Pogotowia Ratunkowego rozpoczęło sezon. Jak zapowiada nowy prezes WOPR-owców dyżury ratownicze na Narwi będą pełnione w długi weekend majowy, aby zwiększyć bezpieczeństwo osób przebywających nad wodą.

- Na dzień dzisiejszy nasz budżet jest znikomy. Pewne środki musimy przesunąć, żeby cztery majowe dni spokojnie przepływać – zwierza się nam prezes Tomasz Malinowski.

Co z dyżurami po długim weekendzie? Łomżyński WOPR czeka na środki z budżetu miasta.

- Dostaliśmy dużo skromniejsze dofinansowanie z urzędu wojewódzkiego niż planowaliśmy, więc ten sezon jest dla nas problematyczny – żali się Malinowski, który sam przyznaje, że w tym przypadku o przyznaniu środków finansowych mógł zadecydować źle napisany projekt. – W liście rankingowej jesteśmy na ostatnim miejscu – dodaje prezes.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości