Reklama

Wpadł, bo jego kolega pił piwo

30/09/2022 11:09

Policjanci każdego dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj (29.09) w ich ręce wpadło dwóch mężczyzn.

Pierwszy poszukiwany został zatrzymany przez policjantów z Nowogrodu i Śniadowa. Mężczyzna był w miejscu zamieszkania.

- 55-latek za uchylanie się od alimentacji trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące - podaje policja.

Po kilku godzinach mundurowi zatrzymali kolejnego poszukiwanego.

- Tym razem policjanci z posterunku z Wizny i Jedwabnego zatrzymali 44-latka. Mężczyzna wpadł, bo jego kolega pił piwo na jednej z ulic Jedwabnego. Poszukiwany był również za niealimentację i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 348 dni.

Reklama

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości