Reklama

Wracają burze z gradem. IMGW wydało ostrzeżenie dla naszego regionu

04/08/2021 07:54

Po spokojnych i w miarę ciepłym dniach w prognozie synoptyków znów pojawiają się ostrzeżenia przed niebezpiecznymi zjawiskami. W naszym regionie przechodzić będą nawałnice i burze z opadami gradu.

- Miejscami prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć ulewne opady deszczu o wydajności od 15 mm do 25 mm, lokalnie do około 30 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Lokalnie drobny grad - ostrzega  Mateusz Zamajtys, dyżurny synoptyk z biura prognoz, Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Ważność alertu: godz. 11:00 dnia 04.08.2021 do godz. 23:00 dnia 04.08.2021. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80%.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości