Reklama

Wymień surowce wtórne na sadzonki!

10/09/2021 09:23

​​​​​​​Zbliża się kolejna akcja „Ekologia za sadzonkę”. Zbiórka w Łomży rusza 20 września 2021 r. od godz. 15:00. Tym razem będziemy mogli otrzymać sadzonkę drzewa owocowego, bylinę lub sadzonki ziół.

W trzeci weekend września na całym świecie łączymy się w kampanii Sprzątanie Świata. Z tej okazji Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już kolejny raz organizują zbiórkę „Ekologia za sadzonkę”.

20 września o godz. 15:00 przyjdź i przynieś: 

  • 5 kg makulatury lub
  • 10 plastikowych butelek lub
  • 2 kg baterii

na parking przy Parku Wodnym MOSiR w Łomży (ul. Wyszyńskiego). W zamian otrzymasz sadzonkę drzewa owocowego, bylinę lub sadzonki ziół.

To już kolejna taka akcja w naszym mieście. Kilka miesięcy temu wielu mieszkańców przyłączyło się do proekologicznych działań, a przygotowane sadzonki rozeszły się błyskawicznie. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości