Zbliża się kolejna akcja „Ekologia za sadzonkę”. Zbiórka w Łomży rusza 20 września 2021 r. od godz. 15:00. Tym razem będziemy mogli otrzymać sadzonkę drzewa owocowego, bylinę lub sadzonki ziół.
W trzeci weekend września na całym świecie łączymy się w kampanii Sprzątanie Świata. Z tej okazji Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już kolejny raz organizują zbiórkę „Ekologia za sadzonkę”.
20 września o godz. 15:00 przyjdź i przynieś:
na parking przy Parku Wodnym MOSiR w Łomży (ul. Wyszyńskiego). W zamian otrzymasz sadzonkę drzewa owocowego, bylinę lub sadzonki ziół.

To już kolejna taka akcja w naszym mieście. Kilka miesięcy temu wielu mieszkańców przyłączyło się do proekologicznych działań, a przygotowane sadzonki rozeszły się błyskawicznie.