Kierująca samochodem osobowy trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Kazańskiej w Łomży. Ruch na tym odcinku drogi jest utrudniony.
Do zdarzenia doszło po godzinie 19.
W wyniku zderzenia kia picanto z kia sorento doszło do uszkodzenia latarni i słupka sygnalizacji świetlnej. Kierująca kia picanto trafiła do szpitala.
Na miejscu policja ustala szczegóły i okoliczności zdarzenia.