Trzy samochody osobowe zderzyły się w okolicy skrzyżowania drogi do Mężenina z drogą prowadzącą w stronę Podgórza. Ruch odbywa się wahadłowo. Dwie osoby ostatecznie zostały przewiezione do szpitala.
Wypadek miał miejsce po godzinie 15.
Do zderzenia doszło prawdopodobnie, kiedy kierująca hyundaiem jadąc od strony Zambrowa, nie zachowała ostrożności i skręcając w lewo, wyjechała wprost pod jadącą od Łomży toyotę. Siła uderzenia zepchnęła auta na mitsubishi, które czekało na wyjazd z drogi podporządkowanej.
Dwie poszkodowane osoby, kierująca z hyundaia i kierujący z toyoty, trafiły do szpitala.
Na miejscu pracują służby, a ruch odbywa się wahadłowo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.