Na Szosie Zambrowskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego z samochodem osobowym. W wyniku wypadku, jedna osoba trafiła do szpitala.
Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Łomży około godziny 7:45 Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu i uderzył w pojazd osobowy.
Kierująca pojazdem osobowym trafiła do szpitala.
Jeden pas wyłączony z ruchu.
źródło: Policja