Reklama

Wypadek na Szosie Zambrowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

06/11/2023 09:20

Na Szosie Zambrowskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego z samochodem osobowym. W wyniku wypadku, jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Łomży około godziny 7:45 Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu i uderzył w pojazd osobowy.

Kierująca pojazdem osobowym trafiła do szpitala.

Jeden pas wyłączony z ruchu.

 

źródło: Policja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama