Reklama

Wypadek na wylotówce z Łomży. Rozbite dwa volkswageny, jedna osoba w szpitalu [FOTO]

26/05/2026 16:37

Tuż przed godziną piętnastą na wyjeździe z miasta zawyły syreny. Na drodze wojewódzkiej nr 760, w Starych Kupiskach, doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch volkswagenów. Rozbite auta zablokowały pas ruchu, a jedna osoba ucierpiała na tyle poważnie, że karetka zabrała ją na badania do szpitala w Łomży.

Jak ustaliliśmy, jednym z uczestników wypadku jest funkcjonariusz policji. Sytuację na gorąco studzi jednak komenda wojewódzka. Jak ustaliliśmy, mundurowy rzeczywiście siedział za kółkiem jednego z samochodów, ale był w tej sytuacji całkowicie poszkodowany.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pierwszeństwo wymusił inny uczestnik ruchu, który wykonywał manewr skrętu w lewo. To wtedy doszło do zderzenia.

Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i kierują ruchem. Przejazd przez Stare Kupiski jest teraz mocno utrudniony – wprowadzono ruch wahadłowy, a przed miejscem wypadku tworzą się korki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości