Reklama

Wypił trzy piwa i wsiadł za kierownicę skody. Wpadł przez niesprawne światła

24/11/2023 15:43

Funkcjonariusze z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę skody. Okazało się, że młody mężczyzna zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu.

Do zatrzymania kierowcy doszło wczoraj, tuż przed godziną 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 645 relacji Łomża - Nowogród. Powodem kontroli były niesprawne światła w pojeździe. 

- Gdy zatrzymali go do kontroli, wyczuli od kierowcy alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący skodą 31-latek ma ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że wypił 3 piwa o 10 rano i był przekonany, że jest już trzeźwy - relacjonuje KMP Łomża. 

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Jego losem zajmie się sąd. 

Reklama

Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości