Reklama

Wystawa Koni Zimnokrwistych w Piątnicy

29/06/2018 13:10

Na doroczną wystawę koni zaprasza w najbliższą niedzielę, 1 lipca Gmina Piątnica. Od godz. 10.00 w stadninie koni FORTECA Fort II w Piątnicy, która jest współorganizatorem wystawy, będziemy mogli podziwiać konie zimnokrwiste i przyjrzeć się premiowaniu źrebiąt.

Wystawa w Piątnicy to już kolejna impreza tego rodzaju. Jak co roku gromadzi ona liczne grono hodowców i ich pupili. Zapewne w tym roku również przyciągnie tłumy mieszkańców, chętnie korzystających z przejażdżek bryczką, a nawet w siodle.

W tegorocznym programie znalazły się:

9:30 Zwózka koni

10:00 Otwarcie wystawy

- Prezentacja i ocena źrebiąt

- Prezentacja i ocena klaczek dwuletnich i trzyletnich

- Prezentacja ras i odmian koni

14:00 Ogłoszenie wyników wystawy oraz wręczenie nagród

 

W trakcie wystaw przewidzianych jest wiele atrakcji:

Reklama
przejażdżki bryczką i wierzchem sprzedaż sprzętu końskiego kuchnia regionalna, dania z grilla i wiele innych smakołyków

Organizatorami Wystawy Koni Zimnokrwistych są Urząd Gminy Piątnica, Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Białymstoku, Terenowe Koło Hodowców Koni w Łomży oraz Stadnina Koni FORTECA w Piątnicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości