Reklama

Z łomżyńskiej Wety do Istambułu. Pierwszy kontrakt modowy Aleksandry Ołtarzewskiej [FOTO]

28/12/2021 17:00

Młoda łomżanka Aleksandra Ołtarzewska, na co dzień uczennica Wety, podpisała swój pierwszy kontrakt modowy. Pracuje w Istambule.

Aleksandra Ołtarzewska ma 17 lat. Jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, gdzie w 2020 r. otrzymała tytuł 3. Wicemiss Nastolatek. Była także finalistką konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. 

Od kilku miesięcy Ola związana jest z warszawską Agencją AMQ Management. Aktualnie przebywa w Istambule na swoim pierwszym kontrakcie modowym.

- Turcja mi się podoba, mieszkam w domu modelek z dziewczynami spoza Polski, dzięki czemu codziennie rozmawiamy wyłącznie po angielsku. Bardzo się z tego cieszę, bo to dla mnie idealna okazja, by doszkolić umiejętności językowe. W tym roku spędziłam po raz pierwszy święta poza domem z dala od moich najbliższych. Razem z koleżankami urządziłyśmy sobie świąteczny wigilijny wieczór. Nie mogło zabraknąć w tym ważnym dniu rozmowy telefonicznej z rodzicami, z którymi kontaktuję się każdego dnia. Mama i tata trochę obawiali się mojej podróży za granicę. To jednak prawie trzy miesiące poza domem. Dziś, kiedy przekonali się, że jestem szczęśliwa i wszystko idzie ku dobremu, są już spokojniejsi. Bardzo mi kibicują i mnie wspierają. Dużym ułatwieniem jest także dla mnie nauczanie zdalne, dzięki czemu mogę pogodzić szkołę z pracą. Nauczyciele także są bardzo wyrozumiali i mocno trzymają za mnie kciuki, za co ogromnie dziękuję - mówi Ola. 

Reklama

Aleksandra pozostanie w Turcji do 19 lutego.

Fot. Marszal Studio / AMQ Management 

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości