To była wyjątkowo mroźna noc. Termometry na północy województwa podlaskiego pokazały nawet 15 stopni Celsjusza.
W Suwałkach w nocy zanotowano minus 12 stopni, a przy gruncie minus 15. W Łomży temperatura nad ranem osiągnęła wartość minus 7st. C
Jak zapowiadają, synoptycy i jak widać już za oknami, środa będzie bardzo słonecznym dniem, jedynie lokalnie i przelotnie może padać śnieg. Temperatura delikatnie powyżej zera.
Od jutra wiatr i deszcz
Jutro nastąpi mocne pogorszenie pogody. W całym kraju ma padać i mocno wiać. Wszystko wskazuje na to, że pogoda nie będzie rozpieszczać w weekend. Kolejne dni, od soboty do poniedziałku, wciąż będą deszczowe.
- Oczywiście z przerwami i chwilowymi większymi przejaśnieniami, jednak ta pogoda będzie bardzo wilgotna - ostrzega synoptyk IMGW Anna Woźniak.