Reklama

Łomżanie w domach powitali Nowy Rok. Nie wszyscy… [VIDEO i FOTO]

01/01/2021 13:44

Zalecenia odnośnie zaniechania przemieszczania się sprawiły, że tegoroczne witanie Nowego Roku, tym razem spędziliśmy znacznie ciszej i kameralnie, najczęściej w domach. To sprawiło, że tę noc i łomżyńscy policjanci spędzili spokojniej, choć były wyjątki…

Łomżanie wzięli sobie do serca zakazy wprowadzone na czas nocy sylwestrowej oraz okresu noworocznego. Po godzinie 23. na ulicach Łomży poruszały się tylko pojedyncze auta, zupełnie nie było widać przemieszczających się pieszych.

https://www.facebook.com/mylomza/videos/459103772148385/

Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 11 sprawców przestępstw, w tym sześciu nietrzeźwych kierowców. Na drogach Podlasia nie było wypadków. Mundurowi interweniowali 482 razy.

Przed godziną 23. policjanci na ul. Wyszyńskiego w Łomży podjęli pościg na kierowcą alfy romeo, który nie zatrzymał się do kontroli. Młody kierowca otoczony przez kilka policyjnych radiowozów, porzucił auto na wysokości skrzyżowania z ul. Mickiewicza.

Reklama

Po północy w wielu punktach Łomży mieszkańcy odpalili fajerwerki. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości