Reklama

Zamienili sanie na rowery! Mikołaje przejechali ulicami Łomży [FOTO]

07/12/2023 09:47

Z okazji Mikołajek, grupa rowerzystów z "Przerzutka - Łomżyńska Grupa Rowerowa" postanowiła poprawić humor mieszkańcom naszego miasta i w strojach Świętego Mikołaja wspólnie przemierzyć ulice Łomży, aby dzielić się pozytywną energią.

Mimo niskiej temperatury i odczuwalnego chłodu, grupa "Przerzutka - Łomżyńska Grupa Rowerowa" rozgrzała wczoraj niejedno serce. Rowerzyści wyruszyli na Mikołajkową przejażdżkę rowerową, przemierzając główne ulice Łomży.  Ich inicjatywa sprawiła, że udało im się  wywołać uśmiech na twarzach przypadkowo napotkanych osób. 

Mikołaje wykazali się dużą kreatywnością, oprócz czerwonych strojów, uwagę zwróciły również ich jednoślady, które były przyozdobione w lampki, łańcuchy i inne ozdoby świąteczne. 

- A tak dzisiaj o g.17 na Starym Rynku wyglądał światowy zjazd Św. Mikołajów na rowerach z prezentami dla najmłodszych, z grupy PRZERZUTKA - Łomżyńska Grupa Rowerowa. Humory, frekwencja i pogoda dopisały. KOLEŻEŃSTWO z naszej GRUPY, to był niesamowity pomysł - informuje w mediach społecznościowych Wojciech Winko, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Łomżyńska. 

Reklama


źródło zdj: PRZERZUTKA - Łomżyńska Grupa Rowerowa

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości