Reklama

Zanocuj w lesie. W pobliżu Łomży jest odpowiednie miejsce

12/05/2021 14:54

Nadleśnictwo Łomża wyznaczyło specjalny obszar leśny, gdzie miłośnicy bushcraftu i survivalu mogą przenocować na dziko bez obaw o naruszeniu ustawy o lasach.  Odpowiednie miejsce znajdziemy w lesie nieopodal Czerwonego Boru.

Nadleśnictwo Łomża przystąpiło do Programu „Zanocuj w lesie”, który powstał w ramach kontynuacji założeń zawartych w ogólnopolskim pilotażu udostępnienia obszarów leśnych celem uprawiania aktywności typu bushcraft i surwiwal.  

To doskonała okazja do bliskiego kontaktu z naturalnym środowiskiem. W naszym najbliższym regionie odpowiednie miejsce na biwak znajdziemy w pobliżu Czerwonego Boru. W jednym miejscu może nocować maksymalnie dziewięć osób, przez nie dłużej niż dwie noce z rzędu. Nocleg powyżej limit osób i czasu należy zgłosić wcześniej pracownikom Nadleśnictwa.

Reklama

Więcej informacji na stronie Nadleśnictwa Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości