Nadleśnictwo Łomża wyznaczyło specjalny obszar leśny, gdzie miłośnicy bushcraftu i survivalu mogą przenocować na dziko bez obaw o naruszeniu ustawy o lasach. Odpowiednie miejsce znajdziemy w lesie nieopodal Czerwonego Boru.
Nadleśnictwo Łomża przystąpiło do Programu „Zanocuj w lesie”, który powstał w ramach kontynuacji założeń zawartych w ogólnopolskim pilotażu udostępnienia obszarów leśnych celem uprawiania aktywności typu bushcraft i surwiwal.
To doskonała okazja do bliskiego kontaktu z naturalnym środowiskiem. W naszym najbliższym regionie odpowiednie miejsce na biwak znajdziemy w pobliżu Czerwonego Boru. W jednym miejscu może nocować maksymalnie dziewięć osób, przez nie dłużej niż dwie noce z rzędu. Nocleg powyżej limit osób i czasu należy zgłosić wcześniej pracownikom Nadleśnictwa.
Więcej informacji na stronie Nadleśnictwa Łomża.
