Reklama

Zaproszenie na otwarcie wystawy "W naturalnym aspekcie"

28/01/2025 10:24
STY31

Biblioteka Pedagogiczna w Łomży godz: 17:00

Twórcza Grupa Fanaberia z MDK-DŚT i Biblioteka Pedagogiczna Centrum Edukacyjne Nauczycieli w Łomży zapraszają na otwarcie wystawy „W naturalnym aspekcie”, które odbędzie się 31 stycznia 2025r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży.

Na wystawie „W naturalnym aspekcie” prezentowane będą prace w technikach: olejnych, akrylowych, akwarelowych, cyjanotypii, monotypii, tuszu alkoholowego, ecoprintingu.

- O ilości technik świadczy to, ile czasu poświęciłyśmy na zdobywanie umiejętności każdej z nich. Ile pracy musiałyśmy włożyć by powstały zadowalające nas obrazy.  Tematem ich jest natura, która ma ogromny wpływ na naszą twórczość.Tajniki warsztatu malarskiego zgłębiałyśmy podczas pleneru w Olszynce. W otoczeniu pięknej przyrody malowałyśmy pejzaże, kwiaty, rośliny... Inspirowałyśmy się ulubionymi miejscami i obiektami, gdzie doświadczałyśmy kontaktu z naturą. Każda z nas jest indywidualnością i w swojej pracy wyraziłyśmy swoją wizję świata. Przekonałyśmy się, że  twórczość jest naszą naturalną potrzebą. Grupa Fanaberia daje nam przestrzeń i czas na twórcze działanie, czymkolwiek
ono jest- opisuje wystawę założycielka grupy Anna Bureś.

Reklama

Data:31 stycznia 2025

Godzina: 17:00

Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna Centrum Edukacyjne Nauczycieli w Łomży, ul. M.C.Skłodowskiej 1

Wstęp wolny

Sponsorzy pleneru:  Emil Bikowski - EpokaArt i Zakład Usług Informatycznych Novum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości