Reklama

Zasmakuj w świątecznej Łomży! Podświetlony napis wita podróżujących [FOTO]

22/12/2020 16:26

W grodzie nad Narwią coraz bardziej czuć świąteczną atmosferę. Dziś ponownie rozbłysnął napis "Zasmakuj w Łomży", który znajduje się na terenie muszli koncertowej przy u. Zjazd.

Widowiskowy napis "Zasmakuj w Łomży" będzie witał wszystkich, którzy przyjadą do naszego miasta od strony Piątnicy. Jego podświetleniem zajęli się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

"Witacz" dołączył do innych iluminacji, które możemy podziwiać w Łomży. W tym roku świątecznym centrum miasta jest Park Jana Pawła II, gdzie oprócz ozdób, do których łomżanie przyzwyczaili się w poprzednich sezonach, znajdziemy m.in. stożkową choinkę, bramę ze śnieżynką czy fotoramę z czapką św. Mikołaja.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości