Trwa zgrupowanie Miss Polski 2021. Ziemię Łomżyńską reprezentuje obecna Miss – Aleksandra Wasik z Nowogrodu.
Jak przekazuje Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, Ola od kilku dni przebywa w Krynicy Zdroju, gdzie trwają ostatnie przygotowania do piątkowej (20.08) gali finałowej. Za kandydatkami do tytułu Miss Polski, kolejne sesje zdjęciowe, przymiarki oraz rozmowy z jurorami.
- Trochę się stresowałam. Wchodziłam na rozmowę niemalże jako jedna z ostatnich tuż przed godziną 23.00. Po całym dniu byłam zmęczona, a chciałam wypaść jak najlepiej. Ostateczne, wyszło chyba dobrze. Jestem z siebie zadowolona. Jury było bardzo miłe, wszyscy uśmiechnięci, co dodatkowo rozładowywało napięcie – przekazuje Ola Wasik, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021.
Reklama
Gala finałowa Miss Polski 2021 już w ten piątek. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo od godziny 20.00 przez Telewizję Polsat.
- Już dziś zachęcamy do oglądania Gali oraz kibicowania naszej Miss. Ola włożyła ogrom pracy w przygotowania do konkursu. Wykazała się ogromną samodzielnością, zaradnością, pokazała wielkie zaangażowanie oraz swoją determinację w dążeniu do realizacji marzeń. Dla nas, całego Zespołu Miss Ziemi Łomżyńskiej to wielki zaszczyt patrzeć jak pięknie rozkwitła i postawiła sobie za cel, by jak najlepiej reprezentować, swoje rodzinne miasto Nowogród oraz Łomżę, w której postawiła pierwsze, konkursowe kroki. Ola z pewnością jest i będzie jedną z tych dziewcząt, którymi należy się inspirować i które śmiało powinny być wzorem do naśladowania. Długo by wymieniać jak wartościową i przede wszystkim piękną wewnętrznie jest osobą. Ze spokojem czekamy na piątkową Galę. Wspieramy Olę z całych sił, bez względu na werdykt już dziś będąc z Niej ogromnie dumni – dodaje Anna Kurządkowska-Kosińska.
Reklama
zdj. nadesłane