Na drodze krajowe nr 66 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku kolizji jedno z aut przewróciło się tuż na pobocze.
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj, w godzinach popołudniowych, na DK 66 w okolicy miejscowości Wola Zambrowska w gminie Zambrów. Osobowe BMW (na łomżyńskich numerach rejestracyjnych) zderzyło się z osobowym Suzuki (na zambrowskich numerach rejestracyjnych).
W wyniku zderzenia obu aut, osobowe Suzuki przewróciło się na bok.
Z informacji przekazanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Starym Laskowcu dowiadujemy się, że w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał.
Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej (2 zastępy z OSP Stary Laskowiec i 2 z JRG Zambrów), 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policję.
źródło: facebook.com/osplaskowiec
źródło zdj.: facebook.com/osplaskowiec