Przed godziną 14:00 na drodze krajowej nr 61 doszło do kolizji z udziałem 4 samochodów osobowych. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.
Jak informuje st. asp. Karolina Wojciekian, o godz. 13.38 dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie DK61 w miejscowości Marianowo. W zdarzeniu brały udział 4 pojazdy osobowe. Przyczyną kolizji było najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Nikomu z uczestników nic się nie stało, wszyscy kierowcy trzeźwi.
Na miejscu pracują policjanci, ruch odbywa się wahadłowo.
Kierowcy podróżujący do Kisielnicy i do samej Łomży mogą spodziewać się utrudnień.
źródło: KMP Łomża/ oprac. mylomza.pl
źródło zdj.: KMP Łomża