Reklama

Zderzenie dwóch aut osobowych na obwodnicy Konarzyc [FOTO]

24/10/2023 19:25

Jedna osoba trafiła do szpitala po kraksie na drodze wojewódzkiej nr 677 przy skręcie do Konarzyc.

Zdarzenia doszło około godziny 18:30.

W relacji świadków wynika, że prawdopodobnie kierujący fordem na suwalskich numerach rejestracyjnych najechał na tył drugiego forda, który przy osi jezdni oczekiwał na skręt w lewo.

W wyniku zderzenia auto kierującej wpadło na barierki drogowe znajdujące się po przeciwnej stronie jezdni. Ze wstępnych ustaleń kierująca fordem maiła zostać zabrana do łomżyńskiego szpitala.

W tej chwili trwają działania policji, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości