Jedna osoba trafiła do szpitala po kraksie na drodze wojewódzkiej nr 677 przy skręcie do Konarzyc.
Zdarzenia doszło około godziny 18:30.
W relacji świadków wynika, że prawdopodobnie kierujący fordem na suwalskich numerach rejestracyjnych najechał na tył drugiego forda, który przy osi jezdni oczekiwał na skręt w lewo.
W wyniku zderzenia auto kierującej wpadło na barierki drogowe znajdujące się po przeciwnej stronie jezdni. Ze wstępnych ustaleń kierująca fordem maiła zostać zabrana do łomżyńskiego szpitala.
W tej chwili trwają działania policji, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia.