Kierowcy jadący w stronę Kisielnicy, a także w kierunku Łomży mogą spodziewać się utrudnień na drodze nr 63. Doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów.
Do zdarzenia doszło po godzinie 13:00 w Budach Czarnockich. Zderzyły się dwa tiry, z czego jeden to tir z cysterną. Wstępne informacje wskazują na to, że kierowca tira z nieznanych przyczyn uderzył w poprzedzającą go cysternę. Na skutek zderzenia przednia szyba pojazdu uległa zniszczeniu.
Doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, a także policję.
Ruch odbywa się wahadłowo.
Brak osób poszkodowanych.