Reklama

Zima trzyma! Kolejna pęknięta rura i brak wody [FOTO]

17/01/2021 14:27

Z powodu mrozów pękła kolejna miejska rura wodociągowa. Tylko w ubiegły piątek były dwie awarie. Dziś wodciągowcy zaczęli usuwać uszkodzenie przy ulicy Sosnowej na osiedlu Maria.

MPWiK w Łomży potwierdza, że na terenie Łomży doszło do awarii sieci wodociągowej. Chodzi o awarię na ulicy Sosnowej na osiedlu Maria.

Służby techniczne Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży rozpoczęły już prace ziemne. Nie wiemy jeszcze, jak długo potrwa naprawa uszkodzonej rury, ani ilu gospodarstw domowych awaria rury z zimną wodą dotknęła.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości