Reklama

Zmarł Wiesław Adamczyk, wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Łomży

18/05/2021 09:02

W dniu 15 maja 2021 r. zmarł Wiesław Adamczyk, wieloletni pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego. W tym roku skończyłby 71 lat.

Wiesław Adamczyk pracował w łomżyńskim magistracie w latach 1996-1998, 2001-2016 oraz kilka miesięcy w 2017 roku. Był również pracownikiem firm Styrpol, Unimex i Fabet.

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego składa Prezydent Łomży i współpracownicy z Urzędu Miejskiego.

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości