Akcję, którą przeprowadzili wczoraj motocykliści w Galerii Veneda cieszyła się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy Łomży i odwiedzający centrum handlowe byli bardzo hojni dla mikołajowych wolontariuszy.
Cały dochód z akcji motocyklistów został przeznaczony dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce.
Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Był Game Room VR, wystawa motocykli. Na akcji pojawił się także najprawdziwszy zmotoryzowany Mikołaj.
W rytmie disco bawiono się aż do zamknięcia galerii. Na scenie wystąpił zespół Iness, Mateusz Maciąg, Fan Max, Dziku, Caprii, Silver Dance. Gwiazda wieczoru była grupa DiscoBoy.