Reklama

Zmotoryzowany Mikołaj w Galerii Veneda [FOTO i VIDEO]

08/12/2018 12:15

Akcję, którą przeprowadzili wczoraj motocykliści w Galerii Veneda cieszyła się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy Łomży i odwiedzający centrum handlowe byli bardzo hojni dla mikołajowych wolontariuszy.

Cały dochód z akcji motocyklistów został przeznaczony dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce.

Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Był Game Room VR, wystawa motocykli. Na akcji pojawił się także najprawdziwszy zmotoryzowany Mikołaj.

W rytmie disco bawiono się aż do zamknięcia galerii. Na scenie wystąpił zespół Iness, Mateusz Maciąg, Fan Max, Dziku, Caprii, Silver Dance. Gwiazda wieczoru była grupa DiscoBoy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości