Życzenia wszystkim mieszkańcom Łomży z okazji Świąt Wielkanocnych składają kierownicy: Zakładu Dróg i Zieleni, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Zakładu Oczyszczania Miasta z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy w Łomży.