04/03/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
W turnieju koszykówki wzięły udział drużyny z całej Polski, a emocje sięgały zenitu podczas finałowego starcia. UKS MOSM Bytom okazał się zwycięzcą, a MKS Grójec zajął drugie miejsce. Konkursy i wyróżnienia urozmaiciły imprezę, nagradzając zawodników i drużyny za ich osiągnięcia. Podziękowania dla sponsorów i organizatorów za wsparcie. Zobacz galerię zdjęć z tego niezapomnianego wydarzenia! ????????????