07/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Wspaniałe osiągnięcia naszych sportowców na zawodach w Warszawie! Marek Pasławski zdobył srebrny medal, pokazując się świetnie na macie. Julia Remiszewska wywalczyła brąz, imponując determinacją i walecznością. Gratulacje dla całej drużyny! Trener podkreśla, że każdy start to cenna lekcja na przyszłość. Drużyna dziękuje prezydentowi Łomży i miastu za wsparcie.