Juleczka z Jedwabnego skończyła właśnie dwa latka. Z tej okazji z Polski popłynęła do niej moc życzeń. Nasza mała bohaterka czuję się już lepiej.
Przypomnijmy, niespełna dwuletnia mieszkanka Jedwabnego przeszła około miesiąc temu w Bostonie w Stanach Zjednoczonych skomplikowaną, wielogodzinną operację serca.
- Dziękuję Wam za to, że mi dobrze życzycie. Przez cały dzień dostawałam od Was tyle dobrych słów. Dzięki Wam te szpitalne urodziny nie były aż tak bardzo smutne - napisała w mediach społecznościowych mama Julki w jej imieniu.