Reklama

Przemek Piotrowski z Łomży poruszył serca jurorów w "The Voice of Poland". 3 fotele i jedna prawdziwa historia [VIDEO]

14/09/2025 11:19

W 16. edycji „The Voice of Poland” nie brakuje talentów, ale nie każdy występ zostaje z widzem na dłużej. Przemysław Piotrowski, 27-letni łomżanin, zrobił dokładnie to – dał z siebie wszystko i zostawił na scenie coś więcej niż tylko dobrze zaśpiewane dźwięki.

Podczas trzeciego odcinka „Przesłuchań w ciemno” wykonał utwór „Sorry I’m Here For Someone Else” Bensona Boone’a – emocjonalny kawałek, który w jego interpretacji nabrał nowej głębi. To nie był tylko cover. To była osobista opowieść.

Dla samego Przemka to był powrót do muzyki, którą – jak sam przyznaje – przez ostatnie lata powoli spychał na bok.

– Nie chciałbym porzucić całkowicie muzyki, bo w zasadzie na dzień dzisiejszy do tego to zmierza. Muzykę już spycham na drugi plan od dobrych kilku lat. Aktualnie jestem na aplikacji radcowskiej w Warszawie. Myślę, że prawo da się lubić, a muzykę da się kochać – powiedział przed występem.

Reklama

Z jego wypowiedzi bije szczerość i tęsknota. Wspomniał też o swojej siostrze, której zadedykował napisaną przez siebie piosenkę „Kolekcjoner”. 

– Staram się tym nie żyć, bo nie da się z tym żyć, aczkolwiek mało jest takich dni, w których człowiek by w ogóle o tym nie myślał – wyznał, odsłaniając więcej niż tylko głos.

Występ Przemka nie przeszedł bez echa. Trzy fotele jurorów obróciły się w jego stronę. Margaret, Michał Szpak, Kuba Badach oraz duet Tomson i Baron słuchali z uwagą. Ostatecznie Przemek dołączył do drużyny Margaret.

Reklama

– Mam nadzieję, że odzyskałeś motywację i że będziesz to dalej robił – powiedziała po jego występie jurorka.

W jej słowach nie było przesady. Przemek ma nie tylko głos, ale i coś, czego nie da się nauczyć – prawdę w muzyce. Po jego występie okazało się, że z drugim z zachwyconych jurorów - Kubą Badachem Przemek już kiedyś śpiewał. 

– W szkole podstawowej śpiewałem panu chórki do koncertu w kościele kapucynów w Łomży – przyznał Piotrowski.

Wtedy był tylko chłopakiem z chóru. Dziś – uczestnikiem jednej z największych scen muzycznych w Polsce.

Reklama

A Łomża? Jak się okazuje, wszyscy ją znają i wspominają z uśmiechem.

– W Łomży zdawałam prawo jazdy! – rzuciła Margaret.

Przemek pojawił się w programie w towarzystwie rodziny i przyjaciela Pawła Wiskiego – muzyka, z którym współpracuje na co dzień. 

Występ Przemka: https://vod.tvp.pl/programy,88/the-voice-of-poland-odcinki,284926/odcinek-14,S16E14,2365735

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/09/2025 18:01
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości