Reklama

10 nowych przypadków zakażenia w Łomży

04/07/2020 13:07

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Większość nowych zakażeń dotyczy osób z Łomży.

Nowe przypadki to:

  • dwie młode kobiety z Łomży, izolacja domowa
  • dwóch mężczyzn w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • dwie kobiety w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • dwóch młodych mężczyzn z Łomży, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  • starsza kobieta z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 874 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. 

Wyzdrowiało kolejnych dziewiętnaście osób (w sumie 520): młoda kobieta z Łomży, dwie kobiety w sile wieku, młoda kobieta i młody mężczyzna z powiatu białostockiego, starsza kobieta z powiatu grajewskiego, dwie młode kobiety, dwóch młodych mężczyzn, starszy mężczyzna, mężczyzna w sile wieku i starsza kobieta z Białegostoku, dwoje dzieci, nastolatka, mężczyzna i kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, dziecko z powiatu augustowskiego.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 35 719/1 512 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości