Reklama

11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród chorych jest kobieta z Łomży

15/09/2020 10:33

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jedenastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • trzy kobiety w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1482 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych osiem osób (w sumie 1122): starszy mężczyzna z powiatu kolneńskiego, starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, dwóch młodych mężczyzn i mężczyzna w sile wieku z powiatu augustowskiego, młody mężczyzna, mężczyzna w sile wieku i kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego.

W Polsce odnotowano 605 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej w województwach: małopolskim(120), mazowieckim (98), śląskim (62). Zmarły 24 zakażone osoby. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 75 134 /2 227 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości