Kierowca BMW stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli było wskazywane, jako zagrożenie w internetowej aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę BMW, po tym jak przekroczył dozwoloną prędkość w Starym Bożejewie.
- Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Kolna. Mężczyzna jadąc bmw, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 69 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 2000 złotych - informuje KMP Łomża.
Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.
źródło: KMP Łomża