Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jedenastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiało kolejnych 15 osób w regionie (w sumie 129): starszy mężczyzna i młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, młody mężczyzna, dwie starsze kobiety, kobieta i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 381 nowych przypadkach i 30 zgonach z powodu koronawirusa w Polsce. Liczba zakażonych przekroczyła 11 tysięcy. W sumie z powodu koronawirusa zmarły 524 osoby. W sumie w województwie podlaskim mamy 358 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.