Reklama

14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Podlaskiem

25/04/2020 18:04

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jedenastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dwie starsze kobiety z powiatu bielskiego, hospitalizowane w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim 
  • pięć kobiet w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • czterech starszych mężczyzn z powiatu bielskiego, hospitalizowanych w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim

Wyzdrowiało kolejnych 15 osób w regionie (w sumie 129): starszy mężczyzna i młoda kobieta z powiatu zambrowskiego,  starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, młody mężczyzna, dwie starsze kobiety, kobieta i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 381 nowych przypadkach i 30 zgonach z powodu koronawirusa w Polsce. Liczba zakażonych przekroczyła 11 tysięcy. W sumie z powodu koronawirusa zmarły 524 osoby. W sumie w województwie podlaskim mamy 358 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości