Reklama

Piątnica: Podziękowania, gratulacje i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej [FOTO]

18/10/2022 09:56

W Piątnicy pożegnane zostały osoby, które zakończyły już swoją zawodową drogę. Były też podziękowania i nagrody. Wszystko z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wójt gminy Piątnica Artur Wierzbowski spotkał się z pracownikami oświaty w związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. 

Podziękowania odebrały osoby, które przeszły na emeryturę: Teresa Brzozowska, Grażyna Rakowska oraz Alicja Sobuta. 

Z kolei gratulacje odebrało 15 nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego. 

Natomiast nagrodę Wójta Gminy Piątnica wręczono trzem dyrektorom: Wiesławie Masłowskiej, Marcie Ogonowskiej-Stolarczyk oraz Izabeli Zapert. 

- Dzielnie mierzycie się z nowymi wzywaniami, ze zmianami zachodzącymi w systemie edukacji. Często też zmagacie się z organem prowadzącym, który zmuszony jest nieustannie szukać oszczędności w niedofinansowanej oświacie. Wy to wszystko wiecie najlepiej. Dzisiaj z okazji również waszego święta w imieniu władz samorządowych gminy Piątnica, składam wyrazy podziękowania i przekazuje symboliczne dziękuję - mówił wójt Artur Wierzbowski. 

Reklama

Źródło: Gmina Piątnica 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości