Reklama

17 nowych przypadków koronawirusa. Wśród zakażonych jest starsza kobieta w Łomży

13/08/2020 10:37

O 17 nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś BIuro Wojewody Podlaskiego. Aż 9 przypadków to osoby z powiatu grajewskiego. Wśród zakażonych jest też starsza kobieta z Łomży

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dwóch młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • dwie kobiety w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • dwoje dzieci z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • dwie kobiety w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • dwoje dzieci z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1102 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory łącznie 905 osób.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 811 nowych przypadkach koronawirusa i śmierci 14 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 54 487/1 844 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości