O 17 nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś BIuro Wojewody Podlaskiego. Aż 9 przypadków to osoby z powiatu grajewskiego. Wśród zakażonych jest też starsza kobieta z Łomży
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1102 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory łącznie 905 osób.
Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 811 nowych przypadkach koronawirusa i śmierci 14 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 54 487/1 844 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).