Reklama

18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Podlaskiem

17/06/2020 10:35

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (17.06) o osiemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·młoda kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku
  • ·dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • ·młoda kobieta z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·trzech młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·dwóch starszych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·dwie młode kobiety z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·dziecko z powiatu grajewskiego, izolacja domowa.

Wyzdrowiały kolejne trzy osoby (w sumie 407): starsza kobieta i starszy mężczyzna z powiatu hajnowskiego oraz młoda kobieta z Suwałk.

 W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 646 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem: 30 701/1 286 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości