Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (17.06) o osiemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiały kolejne trzy osoby (w sumie 407): starsza kobieta i starszy mężczyzna z powiatu hajnowskiego oraz młoda kobieta z Suwałk.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 646 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem: 30 701/1 286 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).