Reklama

2-letnie dziecko zamknęło matkę na balkonie. Kobietę ratowali strażacy

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do nietypowego zdarzenia w jednym z łomżyńskich bloków na ul. Księżnej Anny. Dziecko zamknęło swoją matkę na balkonie. Musiała interweniować straż.

O godzinie 8:45 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał nietypowe wezwanie, z którego wynikało, iż kobieta została zamknięta na balkonie przez swoje 2-letnie dziecko. Zgłaszającym był prawdopodobnie sąsiad.

Służby po dotarciu na miejsce zastały opisaną w zgłoszeniu sytuację i przystąpiły do natychmiastowego działania, mając na uwadze fakt, że małe dziecko pozostało w środku mieszkania bez opieki. Strażacy weszli od zewnętrznej strony na balkon oraz za pozwoleniem matki wybili szybę balkonową. Dzięki tak szybkiej reakcji cała i zdrowa kobieta znów była przy swoim dziecku, któremu na szczęście również nic się nie stało.

Źródło: KM PSP Łomża Aktualizacja: 01/10/2024 11:24
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości