2 tys. mandatu za szybką jazdę w Jedwabnem

10/10/2023 09:59

27-letni kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a także ukarali go mandatem karnym.

Do zatrzymania kierowcy doszło wczoraj w godzinach popołudniowych, w Jedwabnem. To właśnie tam, na jednej z dróg młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego jechał z prędkością 101 km/h. 

- Mężczyzna jadąc seatem, gdzie obowiązuje „czterdziestka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 2000 złotych - informuje KMP Łomża. 

Miejsce kontroli było wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

źródło: KMP Łomża

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości