27-letni kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a także ukarali go mandatem karnym.
Do zatrzymania kierowcy doszło wczoraj w godzinach popołudniowych, w Jedwabnem. To właśnie tam, na jednej z dróg młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego jechał z prędkością 101 km/h.
- Mężczyzna jadąc seatem, gdzie obowiązuje „czterdziestka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 2000 złotych - informuje KMP Łomża.
Miejsce kontroli było wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KMP Łomża