46-letni kierujący mazdą został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Do zatrzymania 46-letniego kierowcy mazdy doszło na jednej z dróg w gminie Kolno. Za kierownicą siedział mieszkaniec powiatu zambrowskiego, który jechał o 55 km/h za szybko.
- Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych i 15 punktami - informuje KPP Kolno.
Policja apeluje o rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze.
źródło: KPP Kolno