Reklama

2500 złotych mandatu za jazdę w terenie zabudowanym

17/10/2023 14:05

46-letni kierujący mazdą został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Do zatrzymania 46-letniego kierowcy mazdy doszło na jednej z dróg w gminie Kolno. Za kierownicą siedział mieszkaniec powiatu zambrowskiego, który jechał o 55 km/h za szybko. 

-  Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych i 15 punktami - informuje KPP Kolno. 

Policja apeluje o rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze.

 

źródło: KPP Kolno

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości