Dziś przed południem Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o dziewięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 787 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.
Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 453): mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, dwóch mężczyzn w sile wieku, kobieta w sile wieku i młoda kobieta z Białegostoku, kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego.
Liczba zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w całej Polsce wynosi 33714, z czego 1435 osób nie żyje.