Reklama

3 nowe przypadki koronawirusa w Łomży i powiecie

27/06/2020 11:37

Dziś przed południem Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o dziewięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

To:

  • dwie kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Mińska, hospitalizowany w USK w Białymstoku
  • starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • dwie kobiety w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa.

  W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 787 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 453): mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, dwóch mężczyzn w sile wieku, kobieta w sile wieku i młoda kobieta z Białegostoku, kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego.

Liczba zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w całej Polsce wynosi 33714, z czego 1435 osób nie żyje.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości