Reklama

31 nowych zakażeń w województwie! Wśród chorych są dzieci z Łomży

14/08/2020 10:52

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzydziestu jeden kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

·nastolatek z Białegostoku, izolacja domowa,

·starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,

·młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,

·kobieta w sile wieku z Grajewa, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,

·kobieta w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowana w USK przy Żurawiej w Białymstoku,

·sześciu starszych mężczyzn z powiatu grajewskiego, hospitalizowane w ZOL w Szczuczynie,

·starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,

·dwanaście starszych kobiet z powiatu grajewskiego, hospitalizowane w ZOL w Szczuczynie,

Reklama

·czworo dzieci z Łomży, izolacja domowa,

·dwie młode kobiety z Łomży, izolacja domowa,

·młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1133 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały kolejne trzy osoby (w sumie 908): kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, starsza kobieta z powiatu grajewskiego.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformował jednocześnie o dwudziestym piątym przypadku "wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirus  COVID-19 w województwie podlaskim".

Reklama

To kobieta w wieku 90 lat, mieszkanka powiatu grajewskiego. Miała choroby współistniejące.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości