Reklama

33-latek zatrzymany z 11 gramami amfetaminy - interwencja łomżyńskiej policji

16/11/2023 16:02

Funkcjonariusze z łomżyńskiego oddziału kryminalnego dokonali zatrzymania 33-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek po godzinie 20. Według przekazanych danych mężczyzna miał przy sobie blisko 11 gramów amfetaminy. Podczas przeszukiwań w rękach 33-latka znaleziono substancję, która została zabezpieczona jako dowód w sprawie.

Szybka reakcja i skuteczne działanie funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania podejrzanego, który trafił do policyjnego aresztu. 

Przypomnijmy, że posiadanie narkotyków jest przestępstwem zgodnie z polskim prawem. Osoby znajdujące się w posiadaniu tego typu substancji mogą ponieść konsekwencje prawnokarne, włącznie z karą pozbawienia wolności.

Reklama

Istotna jest współpraca z policją  poprzez zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji, które mogą być związane z handlem czy posiadaniem narkotyków. Dzięki wspólnym wysiłkom możliwe jest skuteczne przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się nielegalnych substancji w społeczności lokalnej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości