Reklama

37 do 33! Coraz więcej ozdrowieńców w Łomży i powiecie

04/05/2020 20:56

17 osób z Łomży i 16 z powiatu łomżyńskiego – to zarażeni, którzy do tej pory wyzdrowieli z COVID-19. Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowały w popołudniowym komunikacie o kolejnych 11 osobach z regionu, które pokonały koronawirusa.

To: dwie kobiety w sile wieku, starsza kobieta i dwie młode kobiety z powiatu bielskiego, starszy mężczyzna, dziecko i młoda kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego i mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego.

Przypomnijmy, że do tej pory w naszym powiecie koronawirusa stwierdzono o 37 osób, wyzdrowiało 33 pacjentów chorych na COVID-19.

W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 210 osób, a łącznie jest 378 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości