17 osób z Łomży i 16 z powiatu łomżyńskiego – to zarażeni, którzy do tej pory wyzdrowieli z COVID-19. Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowały w popołudniowym komunikacie o kolejnych 11 osobach z regionu, które pokonały koronawirusa.
To: dwie kobiety w sile wieku, starsza kobieta i dwie młode kobiety z powiatu bielskiego, starszy mężczyzna, dziecko i młoda kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego i mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego.
Przypomnijmy, że do tej pory w naszym powiecie koronawirusa stwierdzono o 37 osób, wyzdrowiało 33 pacjentów chorych na COVID-19.
W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 210 osób, a łącznie jest 378 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.
