Reklama

9 nowych przypadków zakażenia koronawirus w Podlaskiem

13/06/2020 13:42

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziewięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To

  • młoda kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Białymstoku,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, hospitalizowana w SPZOZ w Augustowie
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, hospitalizowana w USK w Białymstoku.

W sumie w województwie podlaskim mamy 585 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w całej Polsce wynosi 29017, z czego 1237 osób nie żyje.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości